חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
שירות לקוחות
הודעות חשובות
טפסים מקוונים
מרכז התשלומים
פרויקטים
מידע לתושב
דווח על תקלה או מפגע
היערכות בעתות חירום
עמוד הפייסבוק של התאגיד
תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

תביעה נגד מנכ"ל תאגיד מי יבנה - תגובת התאגיד

תאגיד "מי יבנה" פועל לפי אמות מידה של רשות המים, משרדי הבריאות והסביבה, בעזרת צוות עובדים מקצועי ואמין לאספקת מים וטיפול איכותי בביוב.

 

התאגיד הוא הבעלים של מט"ש יבנה המופעל בעזרת קבלן משנה, חברת "רגא - שטנג" לפי הסכם הפעלה שנחתם בעבר בין עיריית יבנה לבין המפעיל.

 

משרדי הבריאות והסביבה, והחברה הקולטת את הקולחין הגישו תלונות    בטענה שאיכות הקולחין היוצאים מהמט"ש אינו עומד בדרישות החוק בהפעלה על ידי החברת "רגא – שטנג".

 

התאגיד שכר מומחה למט"שים שהגיש דוחות ביקורות קשים על דרך תפעול כושלת ובלתי מקצועית של המט"ש על ידי המפעיל חברת "רגא – שטנג".

 

לאחר חודשים רבים של התראות ודרישות ממפעיל המט"ש חברת "רגא – שטנג" לשיפור ותיקון כל הליקויים במט"ש ולאחר שלא הניבו כל שיפור, תוך המשך הפעלה כושלת המסכנת את בריאות הציבור. 

 

לאור זאת, החליט דירקטוריון החברה לפעול בצורה נחרצת נגד המפעיל המפר את  הסכם התפעול, הגיש התאגיד בחודש פברואר 2018  לבית המשפט בקשת סילוק של "רגא - שטנג"  משטח המט"ש והחזרת התפעול לידיהם של עובדי התאגיד.

 

המפעיל חברת "רגא - שטנג" בחר להלך אימים  על עובדי התאגיד בצורת הגשת תביעות אישיות, במקום לעשות לשיפור ושיקום המט"ש. עובדי התאגיד לא יירתעו ויעשו הכול לטובת איכות החיים של תושבי יבנה ואיכות הסביבה והבריאות.

מכון התקנים הישראלי
עבור לתוכן העמוד